2qmpele - komentarze


No to wróciłam od cioci (ja @lex) i sie cieszę że jedziemy z m@DziOrem na kolonie bo bym sie chyba zanudzila na śmierć u cioci;]szybko zlecialo te kilkanaście dni od zakończenia roku niestety... I jak se pomyśle że trza będzie iść "już" 1 września do szkoły i zacząć się uczyć to mi sie zbiera ... Cieszę sie że macie super wakacje i sie dobrze bawicie Nie wiem co mam tu napisać... Jak byłam u cioci to poszlam raz na basen i byłam wtedy prawdziwą debilką (nie mowie ze teraz jestem nieprawdziwą)A wiecie dlaczego?? Nie dość że kupilam przyspieszacz opalania to jeszcze na dodatek leżalam plackiem na słońcu ze 3 godzinki. Moge śmiało powiedzieć że spieklam raka:] Byłam czerwona od stóp do głów... Nauczka. Teraz nikt mi nie powe że nie zwariowałam;-)Pozdroofka dla wszystkich moich i m@DziOra przyjaciół i dla komentowiczów=))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.07.2005 :: 15:40 :: dfg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewciaaa

Hej! Jesteś dobry w angielskim? Koniecznie sprawdź sie na www.ewciaaa.talk.pl ! SĄ NAGRODY! POZDRAWIAM! (prosze chociaż looknij)
18.07.2005 :: 13:32 :: dcs73.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)

Talk.pl :: Wróć