2qmpele - komentarze


Dziś już druga notka pisana przeze mnie (@leX)! No na moim własnym blogu nie piszę nigdy tak często Tu jakoś jest fajniej a tak naprawdę to przez przypadek odkryłam "TALKA" i się cieszę!! qrcze, nikogo nie ma na gg dostępnego, nawet m@DziOra!! A mój dzień był dziś zdećko nudny Na pierwszej lekcji był polski i głupie gderanie debila polonisty potem była historia, ale mieliśmy próbę na akademię (ja nie wiem po co tam występuję, skoro nie mam talentu aktorskiego), później miał być wuefik, ale cholercia była druga próba... A tak chciałam se poćwiczyć..., później matma jakoś zeszła i chemia, która jest całkiem fajna..

Fajny gościu na tym zdjęciu, no nie

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.04.2005 :: 22:05 :: ug194.internetdsl.tpnet.pl

Maja:*

Ten facio na tym zdjęciu to kto??? Bo chyba ja!!! :D:D:D:D Qrde!!!! Co wy tyle piszecie??? Ja po prostu nie nadążam komentować!!!!!! A co do szkooołki to rzeczywiscie... Nudy =/ ale mówi siem trudno... Moze, a raczej na pewno jutro bedzie supcio :D:D:D
28.04.2005 :: 21:04 :: ain185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martu$

Spoxik... będe do Was wpadać Fajnie tu u Was! Masz pecha... - szkoła! A ja jestem chooora, więc nie chodze tam teraz!
pozdruffka!
28.04.2005 :: 20:23 :: dvv167.neoplus.adsl.tpnet.pl

.....:LeNu$!@:.

Olusiu masz talent aktorski,ale bardziej sportowy i muzyczny!!! Fajny gostek rzeczywiście !!! Podobny do mojej siostry(zarcik)Fajny macie ten blog:
...ale tylko jedna rzecz mnie męczy ,ale to nie ważne...Tyle by to było w moim komentarzyku.Wpadaj Alex do mnie,jak chcesz.Pozdro 4 you i całusy ,pa pa !!!??:


Talk.pl :: Wróć